Blog

19 Aralık 2022

Hediye almak her insanı mutlu eder. İnsanı mutlu edecek her hediye değerli ve özeldir. Sevdiğimiz, hoşlandığımız, önem verdiğimiz birilerine sevgimizi en somut şekilde ifade etmemizi yarayan şey belki de bir hediye olabilir. İçten gelen bir hediyenin güzelliği kadar unutulmaması gereken özel günler için de hediyeler büyük önem taşır. Doğum günleri, evlilik yıldönümleri, yeni ev ya da iş hediyeleri ve yılbaşı hediyeleri gibi.. Hepimizin yeni dilek ve umutlarla girdiği yeni yıl yaklaşırken de sevdiklerinize alacağınız hediyeler yıllar boyunca anlam taşıyacaktır.

31 Ekim 2022

Takılarda kullanılan göz alıcı renkleri, parlaklıkları ve şık bir görünüme sahip olan doğal taşlar sayesinde stilinize güçlü bir dokunuş katabilirsiniz. Doğal taşlı takılarda en sık kullanılan ve özelliklerini derlediğimiz doğal taş rehberimizi okumadan takınıza karar vermeyin!

20 Ekim 2022

Altın gibi değerli bir maden olan gümüşten söz edildiğinde zihinlerde hemen parlak ve beyaz bir metal canlanmaktadır. Gümüş kelimesi de ismini Latincede parlak ve beyaz anlamına gelen “argentum” sözcüğünden almıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.