GÜMÜŞ TAŞLI YÜZÜKLER


Filtreler

Toplam 67 ürün görüntüleniyor.

Taşlı yüzük nedir?

Taşlı yüzük, genellikle süs eşyası olarak kullanılan, bazen de nişan, söz, evlilik gibi olayların temsilcisi olan parmağa geçirilen farklı boyutlardaki halkadır. Son derece farklı modelleri bulunur. Tercihe göre büyük ve gösterişli olabildiği gibi küçük ve zarif yüzükler de bulunabilir. Yüzükler milyonlarca tarz ve şekle sahip olabilir. Yılan yüzük, göz yüzük, nazar boncuklu ve baget yüzük bunlardan yalnızca birkaç tanesidir.

ByEdaCetin.com’un taşlı yüzük çeşitleri nelerdir?

Yüzük tasarımlarına farklı bir bakış getiren ByEdaCetin.com size birbirinden şık ve güzel taşlı yüzük çeşitleri sunmaktadır. Genelde 925 ayar gümüş kullanılan taşlı yüzük modelleri arasında baget yüzük, prenses yüzük, yılan yüzük, şövalye yüzük, göz yüzük, venüs taşlı yüzük, kalp yüzük, eklem yüzük ve diğer göz atabileceğiniz tasarım yüzükler bulunmaktadır. Taşlı yüzükler içinizi ısıtacak renkleri ile de sizi ve çevrenizdekileri etkisi altında bırakacaktır. Tercihinize göre, rose, silver, gold yüzüklerin yanında yeşil, pembe, mor, mavi renkler de sizlere eşlik edecek çeşitler sunar.

Taşlı yüzük ile hangi diğer takıları kombinleyebilirsiniz?

Özel gecelerin en değerli parçası taşlı yüzükler parmaklarınızın zarifliğini ön plana çıkarır. Farklı takılarla kombinlediğinizde size eşsiz bir görüntü sağlar. Örneğin; baget su yolu kolyenizi, baget yüzüğünüz ile kombinleyerek beyaz veya siyah bir gece elbisesi giydiğinizde insanlar gözlerinizi sizden alamayacaklar. Ayağınıza taktığınız bir su yolu halhal da sizin için şık bir tamamlayıcı olur.

Taşlı yüzük bakımı ve temizliği nasıl yapılır?

Özellikle gümüş ürünlerin bakımı ve temizliği önemlidir. Parlaklığını ve rengini koruması için basit hamlelerle bunu sağlayabilirsiniz. Duştan önce taşlı yüzüğünüzü çıkarabilirsiniz. Böylelikle hem su, sabun ve diğer kozmetiklerle temasından kaçınmış olursunuz hem de takınızın parlaklık ve rengini uzatmış olursunuz. Ayrıca kullanmadığınız zamanlarda da bir kutunun ya da poşetin içinde muhafaza edebilirsiniz.

Hem basit hem de pratik bakım ve temizliği için “Gümüş Temizliği ve Bakımı” yazımızı inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.