GÜMÜŞ KIKIRDAK KÜPE


Filtreler

Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Gümüş Kıkırdak Küpe Nedir?

Kıkırdak küpe, kulağın kıkırdak kısmına takılan aksesuarlardan biridir. Aksesuarlar kadınların olduğu kadar erkeklerin de vazgeçilmez bir parçasında kendine yer buluyor. Sık kullanılan küpelerin farklı kulak bölümleri için tasarlanmış modelleri bulunmaktadır. Kıkırdak küpeler, kıyafetlerinizi ve diğer aksesuarlarınızı tamamlamak için farklı işçilik türlerinde yapılır. Farklı tarzlara hitap eden kıkırdak küpe modelleri de mükemmeldir. Genellikle takılar vücudun farklı bölgelerine takılmak üzere tasarlanır. Küpeler de bu takılardan biridir. Özellikle küpe tasarımı, kulağın kıkırdak kısmını delmiş olanlar için tasarlanmış farklı stilleri ön plana çıkaracaktır.

ByEdaCetin.com’da Hangi Kıkırdak Küpe Çeşitleri Bulunmaktadır?

 

ByEdaCetin.com adresinde siz değerli müşterilerimize hitap eden her türden kıkırdak küpesi bulunmaktadır. Bu küpe modelleri farklı tasarım ve içerikte olması nedeniyle kolay bir şekilde kullanılmaktadır. 925 ayar gümüş üzeri altın kaplama modeller sizlerin de şıklığına şıklık katacaktır.

Gümüş Kıkırdak Küpe ile Hangi Diğer Takıları Kombinleyebilirsiniz?

Gümüş kıkırdak küpe modelleri sahip oldukları şıklığı ve soft renkleri sayesinde her türlü ürün grubu ile birlikte kolay bir şekilde kombinlenebilmektedir. Kıkırdak küpeleri bileklik, kolye, küpe gibi takı modelleri ile son derece şık bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

Gümüş Kıkırdak Küpe Bakımı ve Temizliği Nasıl Yapılır?

Kendiniz için aldığınız veya bir sevdiğinizden bize hediye olarak gelen gümüşle kıkırdak küpelere dikkat etmek istiyoruz. Gümüş kolye, küpe, bileklik, yüzük gibi aksesuarların bize uzun yıllar güzel bir şekilde eşlik etmesini istiyorsak, birkaç püf nokta ile onları yenilikçi tutabiliriz; Gümüşü hava geçirmez bir kutuda saklamak, havaya maruz kalmasını sınırlar ve havadaki kükürt ile reaksiyona girerek ona zarar vermesini engeller.

Gümüş takılarınızın kararmaması için kuru ve ıslak olmayan bir yerde saklamanız ve banyodan uzak tutmanız önemlidir. İnsan vücudundaki ter asidik olduğu için takılarınızı olumsuz etkileyebilir. Kullanımdan sonra nemli bir bezle silinmesi, yumuşak bir bezle kurulanması ve hava geçirmez bir kutuda veya ağzı kapalı poşette saklanması tavsiye edilir. Gümüş kolye ve bilekliklerin birbirini çizmemesi ve zincirlerin birbirine karışmaması için ayrı ayrı saklanması önemlidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.