ŞAHMERAN BİLEKLİK


Filtreler

Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Şahmeran Bileklik Nedir?

Mitolojinin en önemli kahramanlarından biri olan Şahmeran, adını Farsçadan alır ve "yılanların şahı" anlamına gelir. Takı dünyasında mitolojinin gizemli kahramanlarından ilham alan pek çok stil var ve şahmeran bileklik modelleri de bunlardan biri. Bu bilek modelleri elin üst kısmını bir yüzük gibi kaplar ve ele dolandığı için yılana benzer ve yılanların şahı olarak tanınan şahmeran ismi buradan gelir. Zincir orta parmaktan başlayıp bileğe doğru hareket eder ve bileğe dolanan bileklikle son bulur.

ByEdaCetin.com’da hangi Şahmeran Bileklik Modelleri Bulunmaktadır?

ByEdaCetin.com adresinde bulunan bileklik modelleri genel olarak ele ve kullanılan malzeme ağırlıklarına göre sınıflandırılsa da şahmeran bileklik modelleri tasarımlara göre sıralanmaktadır. Üçlü şahmaran, Markiz tekli şahmaran, Hilal Şahmaran, İnci ve Aquamarin şahmaran gibi modeller sayesinde sizlerde farklı kombinlerinizi tamamlayan bileklik modellerini tercih edebilirsiniz.

Şahmeran Bileklik ile hangi diğer takıları kombinleyebilirsiniz?

Diğer takı modellerine göre oldukça şık bir görünüme sahip olan şahmeran bileklik modellerini neredeyse dilediğiniz tüm takı modelleri ile birlikte kolay bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Zevkinize hitap eden ByEdaCetin.com ürünleri ile kombinleyebileceğiniz ürünleri kıyafet kombinleri ile tamamlayabilirsiniz. Bu sayede sizlerde katılacağınız toplantı, gün, kutlama gibi alanlarda şıklığınızı bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Ayrıca özel günler ve kutlamalar için seçebileceğiniz muhteşem altın şahmeran modellerini de bulabilirsiniz. Oldukça değerli aksesuarlar arasında yer alan altın şahmeran bileklik çeşitleri, şık işlemeleriyle dikkat çekiyor. İri taşlar ve rengarenk zincirlerle süslenen çeşitler, farklı kombinlerle rahatlıkla kombinlenebiliyor.

Şahmeran bileklik bakımı ve temizliği nasıl yapılır?

Şahmeran bileklik modelleri kullanıldığı süre boyunca zaman zaman kararma yapma olasılığına sahiptir. Takmış olduğunuz şahmeran bileklikler görünüm açısından ilk günkü parlaklığını kaybettiğini düşünüyorsanız yapacağınız ufak müdahaleler ile birlikte kolay bir şekilde ilk günkü parlaklığa kavuşturabilirsiniz. Evde şahmeran bilekliğinizin bakımını yapmak için tercih edeceğiniz ilk şey diş macunu kullanmaktır. Yumuşak, temiz bir diş fırçasına bir miktar diş macunu sıkın ve koyu gümüş bilekliğinizin yüzeyine uygulayın. Bunu yaparken çok sert vurmaktan kaçınmalı ve macunun bilekliğinizin her noktasına ulaşmasını sağlamalısınız. Tamamen diş macunu kaplı mücevherinizi oda sıcaklığındaki bir kase suya koyun ve yaklaşık yarım saat bekletin. Bu süre sonunda ürünü ılık su ile durulayıp temiz bir bezle kuruladığınızda ürünün eski parlaklığına kavuştuğunu göreceksiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.