GÜMÜŞ KOLYE UCU


Filtreler

Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

Kolye ucu nedir?

İnsanlar genellikle zevklerine hitap eden, bazen de kendilerine uğur getiren ya da şifa sağladıklarına inandıkları nesneleri vücutlarında taşımak isterler. Kolye uçları bunun için oldukça zeki düşünülmüş parçalardır. Kolye ucu; kolyelerimizin ortasına tamamen istediğimize göre taktığımız aksesuardır. Kolyeye uygun bir halkayla bağlanır. Küçük ya da büyük, desenli ya da sade, bez ya da taş gibi farklı türlerden oluşur. Gerek nesneye yüklediğimiz anlam gerekse doğadaki farklı nesnelerin temsilleri kolye ucu tercihlerimizi şekillendirebilir.

ByEdaCetin.com’un kolye ucu çeşitleri nelerdir?

ByEdaCetin.com sizlere birbirinden şık kolye ucu çeşidi sunar. Son zamanların en trendi göz kolye ucu, şans, bereket ve bolluğun simgesi yonca kolye ucu ile nal kolye ucu, aşkın ifadesi kalp kolye ucu bu çeşitler arasındadır.

Sizin için olan özel anlamı olabilecek diğer çeşitler de bulunmaktadır. Bunlar arasında yıldız kolye ucu, arı kolye ucu, ayetel kursi dua uç, anka kuşu kolye ucu ve nostalji kolye uçları bulunmaktadır.

Kolye ucu ile hangi diğer takıları kombinleyebilirsiniz?

Seçtiğiniz kolye uçlarını farklı zincirlerle kombinleyebilirsiniz. Örneğin ayetel kursi dua ucu, kendinden ikili İtalyan zincir, asansörlü zincir ya da burgu zincir kolyeye takarak sade ve şık bir seçenek oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte uyumlu olması açısından kolye ucunuza uygun bir halhal da seçebilirsiniz. Göz kolye ucu ile birlikte kombinlediğiniz kirpik göz halhal, ayrı vücut bölgelerinizde size uyumu yakalamış, şık bir hava katacaktır.

Kolye ucu bakımı ve temizliği nasıl yapılır?

925 ayar gümüş ağırlıklı ürünlerimiz genellikle solmamakta ve renklerini uzun süreler boyunca korumaktadırlar. Bu ürünleri kullanmadığınız zamanlarda hava almayacak şekilde plastik bir paket içerisinde saklamanızı öneririz. Çünkü havayla tepkimesi parlaklıklarını kaybetmelerine sebep olabilir. Evdeki malzemelerinizle kolye uçlarınız ve diğer takılarınızın hem basit hem de pratik bakım ve temizliği için “Gümüş Temizliği ve Bakımı” yazımızı inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.