GÜMÜŞ HALHAL


Filtreler

Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Halhal nedir?

Halhal; kadınların ayak bileklerine taktıkları, yaz aylarının en vazgeçilmez ve göz alıcı aksesuarıdır. Pantolon, kısa şort ya da etek giydiğinizde halhallar, bileklerinizin fark edilmesini sağlar. Kullandığınız incecik bir halhal bile size kendinizi iyi hissettirirken insanların dikkatlerinin sizin üzerinizde olmasını sağlar. Çünkü herkes kolye takar ama halhal detayı kişiyi bir seviye üste çıkarır.

ByEdaCetin.com’un halhal çeşitleri nelerdir?

ByEdaCetin.com, birbirinden güzel, birbirinden şık ve bir o kadar kaliteli halhal modelleriyle daima sizinle. Günlük hayatta olduğu kadar şık davetlerinizde de ayak bileklerinizi muhteşem gösterecek birbirinden güzel hallar modelleri arasında seçim yapmak pek kolay olmayacak.

İsteğinize uygun olarak, genellikle 925 ayar gümüş kullandığımız; deniz yıldızı halhal, kirpik göz halhal, pop göz halhal, mine gözlü halhal, uğur böceği halhal, okyanus hallal, denizatı halhal, yengeç halhal, damla halhal, pullu halhal, su yolu halhal, kelebek halhal, arı halhal, zincir geçişli halhal ve sıra taşlı hal hal gibi modeller bulunurken rose, gold, turkuaz, beyaz ve silver renkler size eşlik edecektir. Tekli modellerin yanında kendinden ikili halhal ve kendinden üçlü halhallar da bulunmaktadır.

Halhal ile hangi diğer takıları kombinleyebilirsiniz?

Halhallar tek zincir halille de birden fazla şekilde kombinlenmiş halille de göz alıcı görünür. Kendinden üçlü halkalar yanına başka bir halhal gerektirmez iken tekli ya da ikili halhalların yanlarına yapacağımız kombinler göz kamaştırıcı olur. Örneğin, üçlü halhal kombini oluşturduğunuzda; ortaya kirpik göz bir halhal, üste damla halhal ve alta deniz yıldızı halhal ile kombinlediğimizde şık bir görüntü elde edebilirsiniz. İkili kullanım olarak ise okyanus halhal ile deniz atı halhalı birlikte kullandığımızda uyumlu ve güzel bir görünüm ortaya çıkar.

Halhal bakımı ve temizliği nasıl yapılır?

Hallarlar genellikle yaz aksesuarı olduğu için bakıma daha çok ihtiyaç duyarlar. Çünkü yaz mevsimlerinde su ile daha çok iç içeyizdir. Su ve sabun gibi maddeler gümüş ürünlerle tepkimeye girerek halhallarımızın da eski parlaklığını kaybetmesine sebep olabilir. Hahallarımızı bu durumdan basit bir şekilde kurtarabilirsiniz. Kullanmakta olduğunuz diş macununuzu halhalınızın tamamına sürüp bir süre bekledikten sonra yıkayarak farkı görebilirsiniz. Limon, karbonat ve sirke gibi ürünler de size yardım sağlar. Detayları için “Gümüş Temizliği ve Bakımı” yazımızı inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.