SU YOLU KOLYE


Filtreler

Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

Su Yolu Kolye Nedir?

Görüntüsü itibariyle bir dere yatağında akan suyun saf akışını andıran su yolu kolye; farklı zevk ve özelliklerdeki değerli taşların sık bir şekilde farklı boyutlardaki zincirlere geçirilmesi ile oluşturulan, boyuna takılan bir takıdır. Farklı istek ve zevklere uygun olarak çeşitli renk, desen ve kalınlıklardaki değerli taşları içerebilir.

ByEdaCetin.com'da hangi su yolu kolye çeşitleri bulunmaktadır?

Zarafetini ve şıklığını berrak bir suyun akışının verdiği büyüden alan su yolu kolyeleri, ByEdaCetin.com’da farklı çeşitlere sahiptir. Zevkinize göre seçebileceğiniz farklı renk, boy ve desen seçenekleri mevcuttur. Desenler arasında baget, kalp, sıra taşlı su yolu kolyeler bulunurken gökkuşağı renkleri, turkuaz, pembe, mor ve incinin eşsiz güzelliğinin tonları sizlere eşlik ederek farklı çeşitli seçenekler sunar.

Kalp detaylı su yolu kolyelerin renk seçenekleri de mevcut olup lacivert, ruby ve yeşil renkleri bulunur. Ayrıca tercihinize göre su yolu kolyenin 40-45 cm olarak farklı boy alternatifleri de mevcut olup taş boyutları 2 mm, 2,5 mm, 3mm ve hatta 4mm’ye kadar değişebilmektedir.

Su yolu kolye ile hangi diğer takıları kombinleyebilirsiniz?

Birbirinden farklı tarzlar için su yolu kolyeler ışıltılı görünümleri ile ön plana çıkar. Kolyenin beraberinde takmış olduğunuz bir küpe, parıltılı zarif bir yüzük ve bileklik tamamlayıcı görevi üstlenir. Örneğin özel gün ve davetlerde seçtiğiniz baget taşlı su yolu kolye ile birlikte farklı taş boyutuna uygun olarak size eşlik edecek baget taşlı küpe ve yine zarif ince bir su yolu bileklik size zarif bir hava katacaktır. Ek olarak baget ya da tektaş yüzükler de tercih edilebilir.

Ayrıca boyuna birden fazla kolye takma modası günden güne trend haline gelmektedir. Birden fazla takılmış kolyeler, kişiye uzaktan bakıldığında hem daha dikkat çekici hem de cezbedici bir görünüm kazandırmaktadır. ByEdaCetin.com’da, su yolu kolyeler ile kombinleyebileceğiniz farklı çeşitlerdeki nazar boncuklu kolye, tektaş kolye, İtalyan zincir kolye ve mini göz kolyeler de şıklığınıza şıklık katar.

Su yolu kolye bakımı ve temizliği nasıl yapılır?

Takılarımız söz konusu olduğunda parlaklığını ve rengini hiç kaybetmesinler isteriz. Ancak bazı takılar zamanla rengini yitirmeye başlar. Bu gerek dikkatsiz kullanımlardan gerekse takıların bazı kimyasallarla tepkimelerinden kaynaklanır.

İlk günkü parıltısının kaybolmasına engel olmak için öncelikle günlük kullanımda takılarınızın su, sabun, şampuan, parfüm gibi ürünlerden kesinlikle kaçınmamız gerekirken kullanmadığımız zamanlarda da hava ile temasını önlemek için muhafaza etmemiz gerekir. Çünkü özellikle gümüş takıların havadaki kükürt ile teması oksitlenmeye ve bu sebeple eski parıltısını kaybetmesine yol açmaktadır.

Satıcılarda bulunan gümüş cilasıyla uzun süre parlaklığı koruyan bir temizlik sağlarken bunun yanı sıra evdeki diş macunu, karbonat, limon ve sirke de kolyenizi temizlenmesine yardımcı olur.

Hem basit hem de pratik bakım ve temizliği için “Gümüş Temizliği ve Bakımı” yazımızı inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.