Sıkça Sorulan Sorular

Sitenize nasıl üye olabilirim?
Ana sayfamızın sağ üst köşesinde arama çubuğunun hemen yanındaki ikonuna tıklayarak Üye ol kısımını doldurarak üye olabilirsiniz.
Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?
Evet üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz fakat üyelerimize özel sunduğumuz avantajlardan faydalanabilmeniz için üye olmanızı tavsiye ederiz.
Şifremi unuttum ne yapmalıyım?
Ana sayfamızın sağ üst köşesinde arama çubuğunun hemen yanındaki ikonuna tıklayarak şifremi unuttum linkine tıklayın. E-mail adresinizi girdikten sonra gelecek e-postadaki linke tıklayarak yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz.
Ürünlerinizde kararma oluyor mu?
Ürünlerimiz 925 ayar gümüş üzeri 14 ayar korumalı altın kaplamadır parfüm, krem gibi kimyasal ürünlerle temas ederse kararma yaşanabilir.Uzun süre kullanabilmeniz için kimyasal ürünlerle temasından kaçınmalı aldığınız ürünü kullanmadığınız zamanlarda hava almayacak şekilde muhafaza etmelisiniz.
Ürünleriniz deniz ve havuz kullanımına uygun mudur?
Ürünlerimizin üzerinde 14 ayar korumalı altın kaplam vardır, deniz suyundaki tuz ve havuz suyundaki kimyasal ürünlerin kaplamasına zarar verebileceği için deniz ve havuzda kullanımını önermiyoruz.
Aldığım ürünün kaplama renginde değişiklik yapabiliyor muyum?
Evet ufak bir maliyet karşılığında renk değişimini yapıyoruz(ürün, adet ve büyüklüğüne göre kaplama tutarı değişebilir)
İade ve değişim hakkım var mı?
Satın almış olduğunuz ürün özel sipariş ile yapılan veya isteğe bağlı ölçüsü ve şekli değişen veya kullanılmış bir ürün değil ise 14 gün içinde değişim veya iade hakkınız mevcuttur.Hijyen kuralları gereği küpelerin iade ve değişimi yoktur.
Ürün teslim süreniz nedir?
Siparişler 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Size ulaşma süresi adresinize göre farklılık gösterebilir.
Ürünlerinizin garantisi var mıdır?
Almış olduğunuz ürünün ilk bakımları bizim tarafımızdan ücretsiz yapılmaktadır.Kullanıma bağlı oluşan kopma, kırılma ve taş düşmesi gibi durumlarda da ufak bir tamir masrafı karşılığı bakımlarını yapıyoruz yani bizden almış olduğunuz her ürünün her zaman desteğini sağlıyoruz.
Web sitenizden alışveriş yapmak güvenli mi?
Alışveriş esnasında kullanmış olduğunuz kredi kartı bilgileriniz güvendedir ve SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
Kişisel verilerim 3. Şahıslarlar paylaşılıyor mu?
Kişisel verilerinizi kanunun çizdiği çerçeve dışında kimseyle paylaşmıyoruz. Kişisel verileriniz mevzuatta belirlenen güvenlik ve gizlilik esasları uyarınca yeterli ve etkili önlemler alınmak kaydıyla; yasal zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, faaliyetlerimiz gereği anlaşmalı olduğumuz ve sizlere ürün ve hizmet sunmak için hizmet aldığımız iş ortaklarımız ve tedarikçilerimiz (Ürünün sizlere ulaştırılması için hizmet alınan Kargo firması, iletişim faaliyetleri çerçevesinde hizmet alınan çağrı merkezi, e-posta gönderimi, kampanya oluşturulması amacı ile reklam firmaları, CRM desteği veren firmalar ve benzeri gibi) ile paylaşabilecektir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.