2li ve 3lü Küpe Kombinasyonları

2li ve 3lü Küpe Kombinasyonları

19 Nisan 2023

üretilmekte ve büyük boy olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu modaya uygun aksesuarlar elbise, yüz şekli, saç modeli, ten rengi, kullanım bölümleri vb. gibi farklı tasarımlara göre eşleştirilebilir. Bunlar çok harika aksesuarlardır. Herkesin kendine has bir tarzı vardır ve tarz takı seçiminde önemli rol oynar. Tarzınıza uygun kıyafet ve aksesuarlar da dahil olmak üzere çekmecelerinizde her zaman yeni tarzlara yer bulacaksınız. Sürekli güncellenen moda anlayışına ayak uyduran bu mücevherler, yüz hatlarınızı vurgulayan ve güzelliğinizi vurgulayan geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Bu tasarımları zevkinize veya yüz şeklinize göre seçebilir, çeşitli geometrik formlarda veya figürlerde bu tasarımları bulabilirsiniz. Trend detaylara sahip altın küpe tasarımları sizi etkisi altına alacak bu küpeleri özel günlerin yanı sıra davetlerde de birden fazla tasarımda kullanabilirsiniz.

2li ve 3lü Küpe Kombinasyonları Nelerdir?

2’li ve 3’lü küpe modellerini tercih etmek için öncelikle kulak bölgenizde yeterli kadar küpe deliği bulunmaktadır. Bu deliklerin var olması durumunda aşağıda listelenmiş olan küpe modellerini güvenle tercih edebilirsiniz.

1.    Rinda Kalp Küpe

Rinda kalp küpe sahip olduğu düz tasarım ile birlikte yuvarla yüz hattına sahip olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bu tercihlerin yanı sıra bu küpe modellerini farklı küpeler ile bir arada tercih edebilirsiniz.

2.    Mini Baget Halka Küpe

Baget küpe modelleri taşlı modellerimiz arasında yer almaktadır. Bu modelleri dilerseniz 2 adet tek tarafa takarak dilerseniz de birer tane tek kulağınıza takarak kombinleme imkânınız bulunmaktadır.

3.    Lotus Tasarım Küpe

Lotus küpe modelleri genel olarak 2’li ve 3’lü modellerin en alt kısmında takılması için tercih edilmektedir. Örnek olarak tercih edeceğiniz mini baget halka küpe modellerine ek olarak tercih edeceğiniz lotus tasarım küpe ile birlikte gündelik tasarımlarınıza fark yaratabilirsiniz.

 

Her Bütçeye Uygun Küpe Modelleri

Küpe fiyatları tasarım özelliklerine, üretim malzemesine ve boyutuna göre değişiklik göstermekte ve müşterilere her bütçeye uygun seçenekler sunmaktadır. Çizginin yuvarlak bir yüz için keskin ve dar görünmesi için zincir desteklere uzun bir alternatif kullanın. Bütçenize göre alışveriş yapma imkanı sunan bu zarif ürünler ile şıklığınızı yansıtan kombinler oluşturabilirsiniz. Bir rock yıldızı gibi görünmek istiyorsanız parlak metalik bir yüzeyden ya da işlemeli bir tasarımdan yardım alabilirsiniz. 2'li, 3'lü alyans küpesi şeklindeki bu tasarımlar ile kulağınızın istediğiniz kısmını değerlendirme fırsatı bulabilirsiniz. Tarzınızı romantik ve duygusal bir şekilde tanımlayan yuvarlak kesim alternatifleri ile güzelliğinizi masum bir şekilde vurgulayabilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.