Anneler Günü İçin 10 Farklı Kolye Hediyesi Fikri

Anneler Günü İçin 10 Farklı Kolye Hediyesi Fikri

19 Nisan 2023

Koşulsuz sevgiyi, özveriyi, özveriyi, sıcaklığı, samimiyeti ve daha birçok duygunun temellerini annelerimizden öğreniyoruz. Çünkü her zaman, her zaman sadece çocuklarını düşünen anneler dünyanın en özel insanlarıdır. Dünyanın en özel insanına ithaf edilen Anneler Günü, en değerli anneniz olan annenize olan sevginizi göstermenin yollarından biridir. Annenize olan sevginizi ve saygınızı göstermek için elbette bu özel günü beklemenize gerek yok. Ama şu anda ülkemizdeki ve dünyadaki anneler, bu özel günde onları mutlu edecek küçük bir hatırlatma, onları mutlu edecek bir hediye bekliyor. Bir de neden beklemediler… işte bu yüzden yazın müjdecisi mayıs güzeldir. Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan Anneler Günü'ne özel bir sürpriz yapmak istiyor ama ne yapacağınızı bilmiyorsanız annenize olan sevginizi ifade etmek için şık bir kolye alabilirsiniz.

Annenizi Mutlu Edecek 10 Farklı Zarif Takı Hediye Fikri:

 

1.    Pırlanta Montür Gerdanlık

pırlanta montür gerdanlık kolye - anneler günü

Anneniz için tercih edeceğiniz bu ürün eşsiz koleksiyon parçalarından bir tanesidir. Genel olarak kadınların kendilerini iyi hissetmesi için tercih ettiği gerdanlık modelleri çokça tercih edilmektedir. Sizlerde bu ürünü tercih ederek annenize kendini değerli hissettirebilirsiniz.

By Eda Çetin'de Pırlanta Montür Gerdanlık Ürününü İncele!

2.    Marissa V Kolye

Zirkon taşların eşsiz bir şekilde kullanılması ile birlikte ortaya çıkan 45 Cm’lik kolye en nadide ürünler arasında yer almaktadır. Bu özel parça ile birlikte kadınlar kolay bir şekilde kombin yapabilmektedir. Bu ürünümüzü güvenle tercih edebilirsiniz.

By Eda Çetin'de Marissa V Kolye Ürününü İncele!

3.    Pullu Zincir

anneler günü için italyan pullu zincir

Pullu zincir modelleri 925 ayar gümüş üzerinde 14 ayar altın kaplanarak imal edilmiştir. Rose ve gold renk seçenekleri ile birlikte dilediğiniz renkleri tercih edebilirsiniz. Pullu zincir ister tek başına isterseniz de bir kolye ucu ile kombinlerek tercih edilebilmektedir.

By Eda Çetin'de Pullu Zincir Ürününü İncele!

4.    Şans Yıldızı Kolye Ucu

anneler günü hediyesi altın kolye ucu

Şans yıldızı kolye ucu ürün gruplarımız arasında kadınların en çok tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Sizlerde kolye ucu ve yanında bir zincir tercih ederek mükemmel takı kombini yaratabilirsiniz.

By Eda Çetin'de Şans Yıldızı Kolye Ucu Ürününü İncele!

5.    Kelebek Roza Broş

anneler günü için broş

Broş genel olarak iş kadınları tarafından tercih edilen, ağır kıyafetleri tamamlayan profesyonel bir takı modelidir. Sizlerde çalışan anneniz için bu ürünü tercih ederek annenizi katılacağı tüm iş toplantılarında mutlu edebilirsiniz.

Anneler Günü İçin Kelebek Roza Broş Ürününü İncele!

6.    Mini Markiz Halka Küpe

anneler günü küpe hediyesi

Küpe modelleri kadınlar tarafından en çok tercih edilen ürün grupları arasında yer almaktadır. Mini markiz halka küpe modeli kadınların her ortamda severek takacağı ürün gruplarımız arasında yer almaktadır.

By Eda Çetin'de Mini Markiz Halka Küpe Ürününü İncele!

7.    Pullu Halhal

pullu halhal hediyesi

Halhal modelleri genel olarak yaz aylarında tercih edilen takı modelleri arasında yer almaktadır. Ayak bileğine takılan halhal modelleri ile birlikte kadınlar özgüvenlerini çok daha yüksek hissetmektedirler.

Anneler Günü İçin Pullu Hal Hal Ürününü İncele!

8.    Elmas Bileklik – Sunshine

elmas bileklik

Elmas bileklik modelleri bir kadının en çok sevdiği ve taktığı ürünler arasında yer almaktadır. Tercih edeceğiniz bu özel parça ile birlikte annenizin günlük kombinlerinin vazgeçilmez parçası arasında yer alacaktır.

Elmas Bileklik Ürününü İncele!

9.    14K Altın Nostalji Boncuk Kolye

14 karat vintage kolye

Nostalji kolye modelleri geçmiş ile geleceği bir arada tutan takan kişileri geçmiş yıllara götüren nadide koleksiyonluk bir parçadır. Boncuk kolye ucunda Turkuaz taş kullanılmıştır. Sizlerde ailenizin en değerli bireyi olan Annenizi geçmiş yıllara götürmek istiyorsanız Nostalji boncuk kolye modellerini tercih edebilirsiniz.

14K Altın Nolstalji Boncuk Kolye Ürününü İncele!

10. Ayris Damla Taşlı Küpe

anneler günü küpe hediyesi

Damla taşlı küpe modelleri gerek tasarımı gerekse de görünüşü itibariyle her yaştan kadın tarafından en çok talep gösterilen ürünler arasında yer almaktadır. Ürünlerimizin üzerinde bulunan damla taş ile birlikte gün içerisinde ışıltı saçacaklardır.

Ayris Damla Taşlı Küpe Ürününü İncele!

Aradığın Ürünü Listemizde Bulamadınız mı? İşte size  yardımcı olabilecek bazı kategorilerimiz:

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.