Özel Tasarım Takılarda Kaçırılmayacak Black Friday İndirimleri


Filtreler

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Black Friday’de İndirimli Özel Tasarım Takı Modellerimiz Neler?

Byedacetin.com’da onlarca ürünler Black Friday indirimi mevcuttur. Mücevher & takı kategorilerimizden kolye, yüzük, küpe ve bilekliklerde indirime giren ürünlerimizi bu sayfada takip edebilirsiniz.

İndirimli Kolye Modelleri

Başta özel tasarım su yolu kolyeler olmak üzere, italyan zincirler, taşlı kolyeler ve altın & gümüş kolye ucu gibi kolye çeşitlerimizden indirimli ürünleri inceleyebilirsiniz.

Byedacetin.com’da 925 ayar gümüşten ve değerli doğal taşlardan özel tasarım kolye çeşitlerinde 100’den fazla alternatif mevcuttur.

İndirimli Yüzük Modelleri

Altın, gümüş ve 925 ayar gümüş üzeri altın kaplamalı, pırlanta ve değerli taşlı yüzüklerimiz arasında indirime giren ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Black Friday’de çok özel indirimlerle sunduğumuz pırlanta montürler, taşlı yüzüker, zirkon taşlı yüzükler, tamtur yüzük modelleri arasında beğendiğinizi satın alabilirsiniz.

İndirimli Küpe Modelleri

Zarif ve benzersiz tasarımları ile Byedacetin.com’daki küpelerimize Black Friday özelindeki indirimlerle sahip olabilirsiniz.

Kadınların en çok değer verdiği aksesuarlardan küpeler aynı zamanda karşınızdakine gösterdiğiniz değeri anlatmak için zarif bir hediyedir.

İndirimli küpe modellerimiz arasında halka, taşlı, kıkırdak küpeler bulunmaktadır.

İndirimli Bileklik Modelleri

Su yolu bilelikler, italyan bileklikler, taşlı bileklikler ve çok daha fazlası Byedacetin.com’un Black Friday indirimlerinde cazip fiyatlarla sizlerle.

Baget, kalipli, nazar boncuklu veya dilediğiniz modeller arasından hem takı setinizi tamamlamak hem de değer verdiğiniz bir kişiye hediye almak için seçim yapabilirsiniz.

Black Friday İndirimleri Ne Zaman Başlayıp Ne Zaman Sona Eriyor?

Black Friday dönemi ABD’de Şükran Günü’nden sonraki ilk cuma gününde gerçekleşmektedir. Ülkemizde Efsane cuma, kara cuma, şahane cuma gibi isimleri de bulunan bu gün 2022 yılında 25 Kasım 2022 tarihine denk gelmektedir.

İndirimler genel olarak tüm hafta sonu sürse de büyük indirimler sonucu pek çok ürün ilk günden stok dışı kalmaktadır. Güzel bir alışveriş deneyimi için elinizi çabuk tutmanızı öneririz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.